Grzejniki

Ogrzewanie elektryczne

Ogrzewanie elektryczne
Bez wątpienia są na tym świecie ludzie, którym nie zależy ani na niskiej cenie, ani na oszczędności. Jeżeli dodatkowo oczekują praktyczności i łatwości w obsłudze, idealnym rozwiązaniem w przypadku systemu centralnego ogrzewania staje się instalacja elektryczna.

Grzejniki

Grzejniki
Panuje moda na wymianę grzejników, w nowych domach oczywiście montujemy już nowoczesne systemy grzejnikowe zwracając przy tym szczególna uwagę na rozmieszczenie tych grzejników w pomieszczeniu.

Piece gazowe

Piece gazowe
Piecyk gazowy to doskonałe urządzenie do podgrzewania w pracy, domku letniskowym, małym sklepie, butiku, salonie, gdzie powierzchnia pomieszczenia jest mała. Piecyk gazowy wyglądać może, jak mini kominek, przez co dodatkowo przystraja wnętrze.

Piece na troty

Piece na troty
Ogrzewanie trotami jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy posiadają duże domy, a także mają możliwość zaopatrzenia się w trociny i odpadki z tartaków. Piec na troty jest duży. Wystarczy z rana zasypać go trotami, dobrze je ubić i dzięki powolnemu wypalaniu można zachować ciepło na długo, tak, że czasem nie jest już konieczne kolejne jego napełnianie. Piece na troty dają na prawdę ogromne ciepło, można je wykorzystać także do podgrzewania wody.

Podgrzewanie wody

Podgrzewanie wody
Do wody, jaka cyrkuluje się w rurach poprzez centralne ogrzewani może zostać podpięty bojler na wodę, który będzie ją gromadził i trzymał ciepłą wodę, jaka poprzez rury będzie rozprowadzona na karny w łazience, czy kuchni. Bojler zajmuje co prawda trochę miejsca i może wyglądać niezbyt estetycznie, ale można go zamieścić na przykład w kotłowni, spiżarni czy ładnie zabudować na korytarzu (wszystko w zależności od tego, jak daleko od pieca jest pomieszczenie, gdzie ma być zamontowany bojler).